Splask

Hakkımızda

izomakMakina uzun yıllar farklı firmalarda strafor sektörüne hizmet veren uzman kadrosu ile 2009 yılında kurulmuş ve strafor üreticilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Strafor üretiminde yeni teknolojileri tecrübemizle birleştirerek kaliteli ve garantili makina üretimlerimizle siz değerli strafor üreticilerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü makine üretimi, makine revizyonları, otomasyon hizmetleri, silo sistemleri, yedek parça ve projelendirme hizmetleri, uygun fiyat, kaliteli ürün anlayışı ve zamanında teslimat ile strafor üreticilerinin yanında olmaktan heyecan duymaktayız.

Misyonumuz

izomak EPS makine sektörüne kendini adamış, makinalar üreterek ve destek hizmetlerinin en iyisini sunarak sektörde lider olacaktır.

izomak, büyüme, mühendislik, üretim, bilgi yönetimi ve destek hizmetler uzmanlığında en karlı fırsatları takip ederek en iyi hizmetleri müşterilerine vermekte ve müşterilerinin memnuniyetini arttırmaktadır.

izomak, dünya çapında kendi iş gücünü çeşitlilik, yenilik, takım çalışması, bireylerin performansını ödüllendirme, sürekli öğrenme ve iyileştirme uyandıran bir ortam içerisinde sağlamaktadır.

izomak yeryüzünün kalitesini sürdürebilmek ve iyileştirebilmek için sosyal sorumluluğundadır ve bu sorumluluğu teşvik etmektedir.


Resim Galerimiz


Makinelerimiz

Tag; Batch Şişirme Makinası, Continius Şişirme Makinası, EPS Blok Makinası, Vakum Ünitesi, Merkezi Vakum Ünitesi, EPS Enjeksiyon Makinesi, Strafor Levha Kesme Hattı (Sürekli Tip), EPS Kompakt Kesme Makinası, CNC Kesme Makinası, EPS Kırma Ünitesi, EPS Toz Alma Ünitesi, EPS Karıştırma Ünitesi, Isı Tünelsiz EPS Paketleme Makinası, Isı Tünelli EPS Paketleme Makinası, EPS Silo Sistemleri ve Otomasyonları, EPS Boyama Makinası, Buhar Kazan Dairesi, Buhar Akümülatörü, Soğutma Kulesi, Hava Kompresörü, Hava Tankı, Tesisat ve Boru Hatları


İletişim Bilgileri

izomak Otomasyon Elektronik Makina İmalat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 10. Blok No: 33-34 Küçükçekmece / İSTANBUL
Telefon: +90 212 671 75 60 Pbx – 3 hat
Faks: +90 212 671 75 50
E-mail: info@izomakmakina.com